Çelik Yapılar

HANGARLAR

Hangarlar (Depolar); genellikle ürün veya araç depolamakta tercih edilmektedir. Fırtına, rüzgar ve yağmur gibi bir çok doğa olayında çelik yapısı sayesinde direnç gösterir. Yapısı, iç hacmi en yüksek düzeyde tutmak üzere tasarlanmıştır. Öyle ki bir uçak bile çelik depoda muhafaza edilebilir.

HANGARLAR (DEPOLAR) HAKKINDA BİLGİLER;

Çelik konstrüksiyon yapılar geniş hacimli çözümler oluşturmak için ideal bir yöntemdir. Atölye, fabrika, imalathane, depo, ambar, hangar...vb. ihtiyaçlar en ve boyda geniş alanlar meydana getirilir. Üretim, depolama, bakım üniteleri için maksimum depolama alanı sağlar. Hangarların duvar ve çatı kaplama malzemelerinde farklı alternatifler kullanılabilir. Böyle farklı amaçlara yönelik estetik yapılar üretilebilir. Hangarların montajı kısa sürmekte ve istenildiğinde sökülüp başka bir yere kurulabilmektedir.

KONTEYNERLERİN KULLANIM ALANLARI NELERDİR?

Çok çeşitli alanlarda kullanılacağı gibi başlıca kullanım alanları şunlardır; Depolar Liman, Lojistik, Gümrüklü Antrepo, Askeri Depo, Araç & Uçak Hangarı, Dans &Sanat Okullarıdır.

HANGARLARIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Çok Yönlü oluşu, Kolayca kullanım isteğine göre hazırlanışı, Dayanıklılığı ve sağlamlığı, Küçük yada büyük malzemelerin depolanmasına olanak vermesi, Geniş hacim sağlama imkanı Düşük maliyetli olması, Kolay depolama olanağı sağlaması, Hızlı montaj ve demontaj edilmesi, Sonradan eklenebilir olması, İstenildiğinde  başka bir alana taşınabilmesidir.